VEKA Alphaline

VEKA Alphaline

Alphaline to profil niezlicowany 6-komorowy, 90 mm, klasa „A”, wyróżniający sie doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Dalsze obniżenie kosztów ogrzewania zostało osiągnięte w Alphaline Plus poprzez wypełnienie największej komory ramy okiennej specjalną wkładką termiczną. W rezultacie przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu o współczynniku przenikania ciepła U=0,7 okno idealnie nadaje się do domu energooszczędnego.

Okno to jest może być produkowane dzięki wsparciu unijnemu na projekt nr WND-RPPD.01.04.02-20-040/12 pn. „Zwiększenie konkurencyjności na rynku międzynarodowym spółki „Witraż” poprzez zakup innowacyjnych centrów tnących i centrów do obróbki ram”.

Dodatkowe informacje
Specyfikacja:
System o głębokości zabudowy 90 mm i 6-komorowej geometrii.
Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm.
Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej już przy zastosowaniu oszklenia 24 mm.
Współczynnik przenikania ciepła Uw osiągający nawet do 0,9 W/m2K przy zastosowaniu potrójnego oszklenia i klina docieplającego wypełniającego komorę.
Grubość ścianek profila spełniająca najwyższe standardy RAL – „Klasa A” (PN-EN 12608).
Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniający doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Szare uszczelki mocowane fabrycznie w trakcie procesu ekstruzji, możliwe do łączenia ze sobą poprzez zgrzewanie.
Wzmocnienia stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność.
Zgrabne wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach nawiązujące do profili Softline. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy na poziomie 118 mm zapewniająca większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.
Pewny montaż okuć w skrzydle i ramie poprzez kilka ścianek profila.
Możliwe dodatkowe mocowanie nośnych elementów okuć we wzmocnieniu stalowym.
Zastosowanie takiej samej liczby okuć, jak w systemach 70-milimetrowych.
Dostępność szerokiej palety kompatybilnych elementów łącznych i uzupełniających z 70-milimetrowych systemów profili VEKA.